KAPI SİSTEMLERİ

zırh kepenk otomatik kapı sistemleriOtomatik Kapı Sistemleri

İşyernizde veya binanınzda fiziksel temas olmadan açılan estetik otomatik kapı sistemidir.

Otomatik kapı, adından da anlaşılacağı gibi, yaklaşırken otomatik olarak açılan bir kapıdır. Otomatik kapı, giriş ve çıkışı sağlayan bir yapı elemanı olma işlevine sahiptir. Ayrıca farklı işletmelerde düğmeler, kartlar ve şifreli sistemlerle açılan otomatik kapı modelleri bulunmaktadır.

Otomatik Kapıların Çalışma Prensibi Sensör yaklaşımı algılar ve kapı otomatik olarak açılır. Ancak, farklı tipte otomatik kapı sensörleri vardır. Örneğin, basınç sensörü, sensör aralığındaki bu türlerden biridir. Birisi üzerine bastığında veya basmayı bıraktığında basınca tepki vererek kapının açılması veya kapanmasına neden olur. Ayrıca, perde kızılötesi görünmez ışıklardan oluşur ve sensör etkinleştirilir ve kapılar açılır. Başka bir örnek kızılötesi sensörlerdir. Ek olarak, araçlara monte edilmiş sensörlerin olduğu iyi bilinmektedir. Düğme veya manyetik kart da sensör tipleri arasında başka bir sistemdir. Otomatik kapı sistemleri içe veya dışa açılma veya otomatik döner kapıya sahip olma gibi farklı varyasyonlara sahiptir. Genel olarak, Otomatik kapı sistemleri bir kişinin yaklaşımını tanıyan bir sensöre sahiptir. Bu sensörün hassasiyeti ayarlanabilir. Otomatik kapılar güç kaynağı olarak elektrik enerjisi kullanır. Ancak, tüm otomatik kapı sistemlerinde elektrik kesintisi sırasında çalışmaya devam edecek manuel bir sistem bulunur.

Otomatik kapı sistemlerinde iş sonrası servis işin kendisi kadar önemlidir. Şirketimiz, işin ve sonrasında verilen hizmetin uygulanmasında kaliteyi garanti eder.

ADRES

Untitled-1

Barbaros Mah. Bayrak Sokak No:10 ATAŞEHİR/ İSTANBUL

Merkez Konum

TELEFON