KURUMSAL

Zırh Kepenk; kepenk ve kapı sistemlerinin temeli 1997 yılında hizmetine başlamış olup geçen süre zarfında firmaların birçok projesinde satış ve çözüm ortağı olmuştur.

Zırh Kepenk otomatik kapı sistemleri; sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanında aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Türkiye’nin seçkin firmaları ve perakende kullanıcılarının , firmamızı tercih etmelerineki neden; Daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenilir Teklif verirken, üretimde, montajda, hizmette en iyi zamanlama .Tecrübeli ve eğitimli kadro ile hizmet veriyor olmamız.

Satış ve satış sonrası kepenk arıza servis hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyeti. Esnek üretim ve çalışma yapısıyla her projeye uygun çözümler sunan yaklaşımla sektördeki varlığını devam ettirmektedir.

“Sorun” değil, “çözüm” yaratmaya yönelik yaklaşım. Büyük ölçekli projeleri başarı ile sonuçlandırabilmemiz Zırh Kepenk olarak ilk tercihler arasında olmamızı sağlıyor.

ADRES

Untitled-1

Barbaros Mah. Bayrak Sokak No:10 ATAŞEHİR/ İSTANBUL

Merkez Konum

TELEFON